Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Popiolek cieszy się z porozumieniaWójt Gminy Kołobrzeg - Włodzimierz Popiołek, nie ukrywa swojej satysfakcji z uchwalenia porozumienia pomiędzy miastem a gminą w sprawie wspólnej Komunikacji Miejskiej.


Porozumienie międzygminne poparła nie tylko Rada Gminy Kołobrzeg, ale także Rada Miasta. Nad projektem uchwały, kołobrzescy radni glosowali jednogłośnie. Jak mówi wójt Popiołek, gmina będzie partycypować w kosztach przewozów mieszkańców przez miejską spółkę. Chodzi o zniżki dla mieszkańców, a także kursy autobusów poza granice miasta, do Grzybowa, Budzistowa, Korzystna czy Rościęcina. - Obiecałem w moim programie załatwienie tej kwestii - mówi naszemu portalowi wójt. Jak dodaje, mieszkańcy w Kołobrzegu pracują, tu też część z nich się uczy. Komunikacja Miejska będzie dla nich ułatwieniem.

Popiolek cieszy się z porozumienia

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama