Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Do Drzonowa przybywajcieJeśli komuś umknęła sobotnia data (19.12), to przypominamy – w tym dniu nie może Was zabraknąć na wspólnym Spotkaniu Wigilijnym „W gminie jak w rodzinie” w ZS w Drzonowie.


Od godz. 16-tej będą tam na Was czekały wspaniałe stoiska z rękodziełem świątecznym i  tradycyjny wigilijny poczęstunek – pyszny barszczyk z uszkami, pierogi z kapustą i grzybkami, a także wspaniałe potrawy rybne. Jeśli ktoś nie ma jeszcze świątecznego drzewka, to będzie można je wygrać w naszej świątecznej loterii choinkowej. Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursach na najpyszniejszą potrawę wigilijną, ciasto lub stroik czy szopkę (zgłoszenia będziemy przyjmowali przed kiermaszem, od godz. 14.30) – regulamin poniżej. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, które będą mogły podziwiać żywą szopkę betlejemską. Ma je również odwiedzić Święty Mikołaj ze śnieżynką, która szykuje dla nich moc zabaw.

Na kiermasz można dotrzeć we własnym zakresie lub skorzystać z naszego świątecznego transportu – według poniższego rozkładu.

Do Drzonowa przybywajcie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama