Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Na WOŚP zebrali ponad 91 tys. zł91 701,71 zł - tyle zebrał sztab WOŚP w Gminie Kołobrzeg. Zbiórka obejmowała dwie gminy: gminę Kołobrzeg i gminę Miasto Kołobrzeg.


Za zbiórkę tej rekordowej kwoty uznania należą się Małgorzacie Chir, która jako szef sztabu WOŚP w gminie poradziła sobie nie tylko z tym, co działo się na gminnym podwórku, ale również wspomogła kołobrzeskich wolontariuszy. Miasto grało zasadniczo dzięki postawie Basi Bieli i Przyjaciół. Po kompletnej klapie organizacji orkiestry w grudniu, ci ludzie potrafili się zebrać i wspólnie poprowadzić działania związane ze zbiórką pieniążków. Brawo!

Jest 66,5 tysiąca, a liczenie wciąż trwa

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama