Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

2 lipca 2022    |    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
2 lipca 2022    
    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Tłusty Czwartek w RościęcinieTradycyjnie, pieczenie pączków i innych słodkości odbyło się w świetlicy wiejskiej w Rościęcinie. Za kuchnią stanął sam wójt - Włodzimierz Popiołek.


Pieczenie pączków to nie lada sztuka. Wie o tym wójt gminy Kołobrzeg, który czapkę szefa kuchni założył już po raz drugi. Pączki serwował razem z sołtysem Rościęcina - Grażyną Staszewską, a w pieczeniu pączków pomagał mu m.in. Maciej Bejnarowicz - zastępca wójta. Na spotkanie tłustoczwartkowe przybyli mieszkańcy Rościęcina - starsi i młodsi. Na tych ostatnich czekało wiele atrkacji i konkursów, w tym dekorowanie pączków i ich jedzenie na czas.

Tłusty Czwartek w Rościęcinie
Tłusty Czwartek w Rościęcinie
Tłusty Czwartek w Rościęcinie
Tłusty Czwartek w Rościęcinie
Tłusty Czwartek w Rościęcinie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama