Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mieszkańcy chcą inwestycji w SarbiiPodczas sesji Rady Gminy Kołobrzeg, młodzi ludzie apelowali do radnych o wsparcie dla ich inicjatywy dotyczącej budowy pawilonu sportowo-rekreacyjnego w Sarbii.


Grupa ponad 550 mieszkańców poparła pomysł stworzenia pawilonu sportowo-rekreacyjnego w Sarbii, dla wszystkich mieszkańców wsi: Drzonowo, Sarbia, Bogusławiec, Nowogardek, Samowo. Pawilon miałby mieścić w sobie siłownię, salę do ćwiczeń Zumby, szatnię oraz zaplecze sanitarne przy boisku sportowym w Sarbii. Mieszkańcy wspólnie, bez podziałów postanowili wyrazić swoją wolę i przedstawić swoje potrzeby władzom oraz radnym Gminy Kołobrzeg na sesji Rady Gminy. Inicjatywę wspiera Fundacja Orange oraz Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" z Warszawy - jak możemy przeczytać na Facebooku Pracowni Orange w Drzonowie (zobacz).

Mieszkańcy chcą inwestycji w Sarbii

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama