Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rzeźba Szostały już na ukończeniuWiktor Szostało kończy rzeźbę zamówioną przez Gminę Kołobrzeg. W swoim warsztacie realizuje wiele dzieł, ale "Miłość od pierwszego jeżdżenia" wkrótce sama będzie mogła wyjechać.


Rzeźba ma stanąć w Grzybowie i być atrakcją ścieżki rowerowej R10. Jak mówi Szostało, ma wiele zamówień w ramach tej tematyki i jego rzeźby, obok gminy Kołobrzeg, mają stanąć także w Niemczech i USA.

Warto podkreślić, że ostatnie krzesło z cyklu "Przerwa w koncercie" przy RCK, jest niebywałą atrakcją turystyczną i zapewne tak samo będzie z rzeźbą rowerową. Całość wykonana jest ze stali corten i nie rdzewieje.

Rzeźba Szostały już na ukończeniu

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama