Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W pogoni za lisią kitąWszyscy miłośnicy koni zebrali się w Zieleniewie na tegorocznych obchodach Hubertusa.


Zabawa zaczęła się wyścigiem dookoła trzech beczek oraz "Szukanym" dla młodzieży, o godzinie 9:00 na terenie w Parku Rozrywki Zieleniewo, który polegał na znalezieniu ukrytej wcześniej lisiej kity, podczas jazdy na koniu. Zwycięzcą została  Magda Kania na Impulsie.

O godzinie 12:00 uczestnicy gonitwy zebrali się na arenie, skąd po uroczystej przemowie wyruszyli w orszaku pod kościół pw. Św. Wojciecha w Kołobrzegu, gdzie otrzymali błogosławieństwo od księdza proboszcza Janusza Rajkowskiego. Następnie wszyscy ruszyli w pogoń za lisem. W gonitwie brało udział 17 koni, a lis został złapany przez Aleksandrę Walczak na koniu Manora. Uwieńczeniem wydarzenia była wielka biesiada.

Organizatorem uroczystości był Park Rozrywki Zieleniewo.

W pogoni za lisią kitą
W pogoni za lisią kitą
W pogoni za lisią kitą
W pogoni za lisią kitą

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama