Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dwa samochody wyleciały z drogiNa drodze wojewódzkiej 102 Kołobrzeg-Trzebiatów doszło dziś do zimowej kolizji. Dwie kobiety, jedna kierująca skodą, druga fordem, wyleciały na zakręcie z drogi.


Do zdarzenia doszło pomiędzy Błotnicą a skrzyżowaniem na Drzonowo. Pierwsza, z drogi wyleciała kobieta kierująca skodą. Jej auto wpadło w poślizg na cieniutkiej warstwie lodu i dachowało na polu. Dosłownie chwilę później, w poślizg wpadła druga kobieta, kierująca fordem. Jej auto mocno uderzyło w ziemię przed drzewem. Obydwie kobiety zostały zabrane do kołobrzeskiego szpitala.

Dwa samochody wyleciały z drogi
Dwa samochody wyleciały z drogi

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama