Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W wieku 78 lat zmarł legendarny sołtys Budzistowa - Włodzimierz Hesse. Pogrzeb odbędzie się 20 listopada o godz. 13.00 na cmentarzu w Kołobrzegu.


Włodzimierz Hesse to prawdziwy samorządowiec, działacz społeczny, jeden z najlepszych polskich sołtysów. Był wieloletnim dyrektorem Państwowych Gospodarstw Rolnych. Mieszkańcy Budzistowa cenili go sobie jako sołtysa. Zawsze miał wiele pomysłów, angażował się w sprawy społeczne i charytatywne, pomimo swojego wieku, a później również choroby. Serdeczny, koleżeński, otwarty na sprawy mieszkańców, otrzymał ich wsparcie w wyborach do Rady Gminy, gdzie pracował na rzecz wspólnoty samorządowej jako radny. W niedzielę po raz kolejny ubiegał się o mandat społeczny z list KWW "Południe Gminy Kołobrzeg". Nie doczekał kolejnego w swoim życiu sukcesu. Na zawsze pozostanie w pamięci mieszkańców Gminy Kołobrzeg, miasta Kołobrzeg i nas dziennikarzy, dla których zawsze miał czas i nigdy nie odmawiał rozmowy, nawet na najtrudniejsze tematy.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama