Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Plewko ratuje dęby w BudzistowieKrzysztof Plewko, szef Ekologicznego Kołobrzegu, zajął się problemem dębów rosnących w okolicy przebiegu drogi ekspresowej S6.


Na prośbę mieszkańców Budzistowa udałem się na teren budowy drogi S6, która będzie przebiegała przez Budzistowo. Poinformowano mnie w obecności pracowników firmy wykonującej prace budowlane, że w odległości kilkuset metrów od drogi S6 wyznaczono do wycinki kilka pięknych, starych, zdrowych dębów, które rosną przy rowie. Rów jest przeznaczony do przebudowy i ktoś wpadł na pomysł, żeby zamiast ewentualnie poprowadzić go bokiem zdecydowano na wycinkę dwóch pięknych dębów. Poprosiłem o pomoc wicewojewodę i wicedyrektora RDOŚ ze Szczecina. Czekam na decyzję. Do wycinki były wyznaczone również trzy dęby rosnące przy drodze dojazdowej. Po interwencji mieszkańców i mojej zdecydowano, że dęby te nie zostaną wycięte - informuje Krzysztof Plewko.

Plewko ratuje dęby w Budzistowie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama