Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zawody strażaków w KarcinieW sobotę 24 czerwca na boisku sportowym w Karcinie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP.


Zawody sportowo-pożarnicze są formą intensywnego szkolenia pożarniczego niezbędnego w przygotowaniu do działań ratowniczych. Obok rywalizacji sportowej zawody mobilizują strażaków ochotników do stałego doskonalenia umiejętności obsługi sprzętu oraz dają możliwość oceny stanu wyszkolenia pożarniczego. Celem organizacji imprezy jest w szczególności popularyzacja wśród społeczeństwa zagadnień ochrony przeciwpożarowej oraz przygotowanie do startu w zawodach wyższego szczebla.

W zawodach udział wzięły męskie i żeńskie drużyny OSP z terenu całego powiatu. Po podsumowaniu końcowej klasyfikacji drużyn w zawodach ustalono zwycięzców zawodów:

- grupa drużyn męskich:

Miejsce I  - OSP Korzystno

Miejsce II  - OSP Rusowo

Miejsce III - OSP Gorawino

- grupa drużyn kobiecych:

Miejsce I - OSP Rusowo

Miejsce II  - OSP Siemyśl

Miejsce III – OSP Karcino.

Nagrody zwycięzcom zawodów ufundowane przez Zarząd Powiatu w Kołobrzegu wręczył druh Tomasz Tamborski, który na zakończenie zawodów odznaczony został Złotym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”.

Zawody strażaków w Karcinie

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama