Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Noc Świętojańska w RościęcinieTradycyjnie, 24 czerwca, w Rościęcinie puszczano wianki, a nocą pojawił się prawdziwy i magiczny ogień.


Wśród atrakcji występ tanecznego zespołu Top Toys, konkurencje z nagrodami, dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci, smaczne jedzenie. Aby tradycji stało się zadość, korowód niewiast i nie tylko, z wiankami na głowie przeszedł główną ulicą Rościęcina. Te trafiły na wody Parsęty, odpływając z nurtem rzeki. Po powrocie czekało ognisko, na którym przypiekano kiełbaski. Na scenie wystąpił charyzmatyczny zespół "Specyficzni". Wspaniałą noc uświetniło show z wykorzystaniem ognia i światła. Autorem pokazu była grupa Światło Ogień (pokazy Led & Fireshow), nagrodzonego zresztą gromkimi brawami. Po prostu trzeba było to zobaczyć i przeżyć na własne oczy. Ostatnim akcentem była zabawa przy muzyce, nie inaczej jak do białego rana.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama