Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Najdłuższa estakada na S6 - w RościęciniePo wytyczeniu szlaku i wykarczowaniu lasu ruszyła budowa najdłuższej estakady i mostu na zachodniopomorskim odcinku drogi krajowej S6.


Licząca ponad 680 metrów estakada wraz z mostem przekroczy Parsętę koło miejscowości Rościęcino. Już teraz widać tam ekipy drogowców, którzy zabijają ścianki Larsena w miejscu, gdzie będą wylewane fundamenty estakady. Ciekawostką jest to, że przęsła nowego mostu najpierw zostaną odlane z betonu na wschodnim brzegu rzeki, a następnie  za pomocą siłowników hydraulicznych przepchnięte aż do filaru znajdującego się na przeciwnym brzegu. Zakończenie całości prac związanych z budową S6 jest planowane na drugą połowę 2019 roku.

Najdłuższa estakada na S6 - w Rościęcinie
Najdłuższa estakada na S6 - w Rościęcinie
Najdłuższa estakada na S6 - w Rościęcinie

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama