Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

2 lipca 2022    |    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
2 lipca 2022    
    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

kurt scheller grzybowo

Festiwal kulinarny Smaczna Ryba odbył się na plaży przy ulicy Bałtyckiej w Grzybowie. To reklama dobrego i zdrowego jedzenia dostępnego w nadmorskich miejscowościach naszej gminy czyli Grzybowie i Dźwirzynie. Dobra ryba to coś, co przyciąga turystów nad nasze polskie morze.

Na patelnię trafił m.in. dorsz czy turbot, a wydobyciem z nich najlepszych smaków zajął się mistrz kuchni Kurt Scheller z pomocą Jakuba Tomaszczyka finalisty programu MasterChef Junior. Niektórzy plażowicze mieli okazję zamienić się w pomoc kuchenną Kurta Schellera i pod jego czujnym okiem przygotować niektóre składniki dań czy zupy rybnej. Oczywiście finałem każdej przygotowanej potrawy była konsumpcja i ocena jej walorów smakowych. Nie było też problemów aby tego dnia zdobyć autograf czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie kulinarnymi gwiazdami festiwalu. Dla najmłodszych przygotowano animacje w małej wiosce rybackiej oraz nie zabrakło stoiska promocyjnego Gminy Kołobrzeg. Imprezę poprowadził dziennikarz i kucharz Robert Bochenko. Na scenie odbyła się także prezentacja zawodników nocnych zmagań na plaży w zawodach wędkarskich ,,Bałtycki Węgorz" gdzie do rywalizacji przystapiło ponad 50 wędkarzy z całej Polski tym reprezentanci kadry narodowej. Relacja z tego wydarzenia wkrótce na naszej stronie.

A już w najbliższą niedzielę 12 sierpnia kolejne doznania kulinarne w Gminie Kołobrzeg. 8 edycja Festiwalu Zupy Grzybowej w Grzybowie z koncertem zespołu Lemon. Start imprezy godzina 16.00 parking przy ulicy Bałtyckiej w Grzybowie. Zapraszamy.


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama