Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

643 miligramy na metr sześcienny - takie stężenie tlenku węgla odnotowali strażacy rano w domku w Grzybowie. 2 osoby przewieziono do szpitala.


W Grzybowie przy ul. Długiej po godzinie 9 rano przyjechała karetka pogotowia. Okazało się, że przytomność straciła starsza kobieta. Ratownicy wezwali na miejsce strażaków, bo zachodziło podejrzenie, że za wszystko odpowiedzialny jest cichy zabójca, czyli tlenek węgla.

I nie pomylili się. W domu norma tlenku węgla, wynosząca 3 miligramy na metr sześcienny, była przekroczona 152-krotnie, a w łazience 214 razy! To drugi rekordowy wynik w historii kołobrzeskich strażaków. Taka ilość po prostu zabija. Do szpitala trafiła starsza kobieta i druga, poruszająca się na wózku inwalidzkim. Sprawcą zdarzenia był niesprawny piec gazowy, który wyłączono z użytkowania.

Fot. KPP Kołobrzeg

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama