Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Uwaga! Tylko dla orłów! W Niekaninie zdmuchnęło przystanek autobusowy. Nic dziwnego, ostatnio wiał silny wiatr. Warto jednak zobaczyć jak go przymocowano.


Porywisty wiatr wiejący w ostatnich dniach nie wyrządził większych szkód. A jednak. W Niekaninie wyrwało z ziemi wiatę przystankową. Sztorm, huragan, nawałnica, tornado? Nie, to fachowcy. Okazuje się, że przystanek nie ma żadnych betonowych fundamentów. W ogóle nic nie ma. Został po prostu przykręcony kołkami rozporowymi w otworach wywierconych w kostce brukowej. Na takie efekty nie trzeba było długo czekać. Dobrze, że nikomu nic się nie stało, albo ktoś wcześniej nie wpadł na to, żeby na przystanku się pobawić, podczepić, albo coś jeszcze. Ciekawe co jeszcze wymyślą tajemniczy fachowcy... Chyba należą do fanów serialu "Alternatywy 4"...

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama