Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bez specjalnych emocji przebiegała dzisiejsza sesja w Gminie Kołobrzeg. Radni uchwalili budżet Gminy i przegłosowali wieloletnią prognozę finansową.


Uchwały zapadały dziś jednogłośnie. Najwięcej dyskusji wywołał budżet, ale wójt Tadeusz Kowalski był w kwestii postulatów radnych niezwykle koncyliacyjny, tym bardziej, że budżet był projektowany w poprzedniej kadencji. Ma być więcej konsultacji i dyskusji.

Budżet Gminy Kołobrzeg to niemal 33 miliony złotych dochodów i 37 milionów złotych wydatków. Deficyt budżetowy będzie pokryty emisją obligacji. Natomiast wieloletnia prognoza finansowa, podobnie jak w innych gminach, ma jedynie charakter niewiele wartego dokumentu. Dochody Gminy według prognozy rosną i w 2021 roku wzrosną w stosunku do 2011 roku o 10 milionów (średnio ok. 1 milion na rok). Proporcjonalnie do tego będą wzrastać wydatki.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama