Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

policja kołobrzeg

Policjanci z Kołobrzegu zostali wezwani do awanturującego się klienta taksówki w Grzybowie. Interweniujący stróże prawa ustalili, że 35-latek, pokłócił się z taksówkarzem szarpiąc go i wyzywając. W trakcie interwencji mężczyzna był agresywny, nie reagował na polecenia wydawane przez funkcjonariuszy. Obiecał policjantom pieniądze w zamian za odstąpienie od wykonywanych czynności, potem rzucił w nich banknotami. Mężczyzna był pobudzony i konieczne było wezwanie wsparcia. W trakcie zatrzymania, 35-latek wyzywał funkcjonariuszy, kopał ich, opluwał, a nawet gryzł. W związku z popełnionym przestępstwem mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i wytrzeźwienia.

Zatrzymany mieszkaniec Wrocławia usłyszał zarzuty znieważenia funkcjonariuszy oraz próby przekupstwa. Za powyższe czyny mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją kołobrzeskiej prokuratury wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama