Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

budzistowo spotkanie

Nowe miejsca rekreacji w Bogucinie i Budzistowie mają powstać jeszcze w tym roku, na jesieni. Inwestycje są rezultatem uzyskanych dofinansowań, na które umowy podpisano jeszcze w marcu. Inwestycja w Budzistowie powstanie przy ulicy Kasztanowej i będzie składała się z elementów małej architektury oraz placu zabaw i to właśnie one wzbudziły największą dyskusję podczas konsultacji. W koncepcji przedstawionej mieszkańcom wymieniono zadaszone pergole, stoły z drewnianymi ławami, stojaki na rowery, tablice edukacyjne i informacyjne betonowe: kosze na śmieci, siedziska, stoły do gry w szachy, krąg ogniskowy. Wśród urządzeń na placu zabaw zaproponowano karuzele czy domek ze zjeżdżalnią. Mieszkańcy jednak szybko podkreślili, że takie urządzenia już są na ich placach zabaw, a taki element jak stół betonowy do szachów w ogóle się nie sprawdza.

Zebrani zaproponowali zakup jednego czy dwóch lepszych urządzeń w ramach projektu oraz inwentaryzację i przeniesienie sprawnych urządzeń z innych placów zabaw, tak aby powstało jedno centralne miejsce rekreacji i spotkań dla mieszkańców w Budzistowie. Całość inwestycji uzupełnia przygotowanie i utwardzenie terenu. Teraz przez najbliższe dwa tygodnie pracownicy referatu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Gminy Kołobrzeg czekają na propozycje mieszkańców Budzistowa, dotyczące innych elementów małej architektury czy wskazania konkretnych urządzeń zabawowych.

budzistowo spotkanie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama