Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 listopada 2022    |    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
27 listopada 2022    
    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg spotkanie

W piątek w świetlicy wiejskiej w Budzistowie odbyło się spotkanie wszystkich zainteresowanych dotyczące budowy odcinka drogi krajowej nr 11 wraz z bezpiecznym wjazdem do Budzistowa. Obecnie, wyjazd i wyjazd z tej miejscowości jest mocno utrudniony. Na Na zebraniu przedstawiono mapę orientacyjną inwestycji DK11 i wyjaśniono przebieg planowanej trasy. Koncepcję wyjaśnili przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ze Szczecina. Spotkanie wywołało wielkie zainteresowanie wśród mieszkańców Gminy Kołobrzeg. Oprócz wójta Włodzimierza Popiołka i pracowników Urzędu Gminy Kołobrzeg pojawili się także radni, m. in. radny Tomasz Królikowski. Nie zabrakło także przedstawicieli spoza gminy. W zebraniu wziął udział zastępca prezydenta Kołobrzegu ds. gospodarczych Ewa Pełechata, kołobrzeski radny Maciej Bejnarowicz, radny sejmiku Henryk Carewicz i poseł Czesław Hoc. Po przedstawieniu planów rozpoczęto dyskusję, podczas której każdy mógł się wypowiedzieć. Biorąc pod uwagę wariantowość propozycji analizowano różne możliwości brane pod uwagę. Ustalono, że po dokładnym rozważeniu ich zorganizowane będzie następne spotkanie.

kołobrzeg spotkanie
kołobrzeg spotkanie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama