Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

konie kołobrzeg

W Budzistowie, w Stadninie Koni Michalski odbyły się Halowe Zawody Regionalne w Skokach. Otworzyły one zawody kołobrzeskiej ligi, która kończy się w maju. Była to już piąta edycja tych zawodów, jedynych takich w sezonie zimowym w województwie zachodniopomorskim. W zawodach brała udział blisko setka jeźdźców, głównie z woj. zachodniopomorskiego, ale nie tylko.

Całość rozpoczęto od zawodów towarzyskich z trafieniem w normę czasu, które wygrała Aleksandra Kosior z Goleniowa na koniu Erika. Później odbyły się jeszcze dwie rundy w tej konwencji- brązowa i srebrna. W Rundzie Brązowej wygrała Oliwia Walczak z klubu KJ Koko Brzeźniki na koniu Tordis Icass. W Rundzie Srebrnej wygrała Paulina Ślusarczyk z Klubu Jeździeckiego J. J. Darboven na koniu Frugo. Po tych konkurencjach przyszedł czas na zawody zwykłe, w przejeździe na czas. W Rundzie Złotej wygrał Adam Miarka z Gąskowa na koniu Indissimo.

konie kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama