Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 listopada 2022    |    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
27 listopada 2022    
    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dźwirzyno kołobrzeg

Opady deszczu spowodowały po raz kolejny zalanie ulicy Wyzwolenia w Dźwirzynie. Droga miała ograniczoną przejezdność już w nocy. Rano, do akcji wezwano strażaków, którzy tradycyjnie odpompowali wodę. Dlaczego tradycyjnie? Zapytaliśmy o to zarządcę drogi, Magdalenę Dąbrówkę, dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych. Według niej, problem nie leży w odprowadzeniu wody z drogi, ale w niedrożność kanalizacji deszczowej. ZDP może podłączyć się do innej drożnej kanalizacji, ale tej w Dźwirzynie nie ma. I na razie na zmiany się nie zanosi. Co więc stało się z kanalizacją? Prawdopodobnie, według ZDP, mogła zostać uszkodzona podczas wykonywania różnych inwestycji na prywatnych terenach.

dźwirzyno kołobrzeg
dźwirzyno kołobrzeg
dźwirzyno kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama