Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

grzybowska kołobrzeg

W wielu miejscach pisze się, że trwa przebudowa ulicy Grzybowskiej. Taka ulica jest, ale w Kołobrzegu. Tymczasem trwa przebudowa drogi powiatowej łączącej Kołobrzeg z Grzybowem. Obecnie trwa karczowanie drzew, przystąpiono także do budowy przystanku autobusowego. Prace będą prowadzone dość szybko i zaplanowano je w dwóch terminach, z przerwą na sezon letni. Potem prace zostaną wznowione i zakończą się w marcu 2021 roku. Poza przebudową nawierzchni, ma m.in. powstać ciąg pieszo-rowerowy, a na odcinku Grzybowa nowe oświetlenie.

Inwestycję realizuje firma PRIN Jacka Zadki. Koszt tego zadania to 11 mln zł.

grzybowska kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama