Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

niekanin zalanie

3 lata temu, wójt Włodzimierz Popiołek obiecał, że wreszcie sprawę trzeba rozwiązać (przeczytaj). Stało się tak po tym, gdy gminna inwestycja została w pełni zalana (zobacz). Mamy rok 2020, a dziś mieszkańcy skontaktowali się z nami, informując, że znowu zalany jest plac zabaw, boisko, a woda stoi także na drodze powiatowej. Chcieliśmy ustalić, na jakim etapie jest cała sprawa, ale nie udało nam się skontaktować z wójtem Popiołkiem i do tego tematu powrócimy. Gmina czyściła kanalizację deszczową, ale to nic nie dało. Problemem mają być uszkodzone urządzenia melioracyjne, być może podwyższenie terenu, a nawet spór kompetencyjny. W środę pisaliśmy o zalewaniu drogi w Dźwirzynie (zobacz).

niekanin zalanie
niekanin zalanie
niekanin zalanie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama