Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

karuzela kołobrzeg

Na placu budowy w Budzistowie, gdzie już w 2021 roku ma być gotowa galeria handlowa "Karuzela", pojawił się sprzęt ciężki. Zgodnie z zapowiedziami, jeszcze w styczniu miały ruszyć prace związane z budową tego oczekiwanego obiektu. Na razie nie ma nawet tabliczki informującej o budowie, za to pojawił się sprzęt ciężki i prowadzone są prace ziemne. O planie ich przebiegu mówił na ostatnie sesji Rady Gminy Kołobrzeg Grzegorz Pękalski, prezes zarządu Karuzela Holding (zobacz).

Galeria ma mieć 30 tys. m2, z czego 10 tys. m2 ma mieć market Leroy Merlin. Ma tu być kilkadziesiąt sklepów, kino, a także infrastruktura obsługi i parking na 1000 pojazdów. Dodatkowo, ma zostać wybudowany ciąg komunikacyjny z rondem, który umożliwi wjazd na ten teren z drogi wojewódzkiej 163.

karuzela kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama