Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kasztanowa kołobrzeg

Zakończył się odbiór inwestycji drogowej w Budzistowie. Ulica Kasztanowa zyskała nową nawierzchnię, dwustronny chodnik, ścieżkę rowerową, miejsca postojowe, częściowe oświetlenie: poddany rozbudowie odcinek drogi (d skrzyżowania z ul. Topolową do drogi powiatowej – ul. Kołobrzeskiej) posiadał częściowe oświetlenie, na nim zostały wymienione źródła światła na LED, oraz dodano nowe lampy oświetleniowe. Nową nawierzchnię asfaltową zyskała również ulica Kasztelańska, przez którą prowadzona była sieć kanalizacji deszczowej odprowadzająca wody opadowe z ul. Kasztanowej. Całkowita wartość zrealizowanej inwestycji to kwota blisko 4,64 mln zł, z czego wydatki w wysokości 2,3 mln zł zostały pokryte z budżetu państwa w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

kasztanowa kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama