Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

maseczki kołobrzeg

W gminie Kołobrzeg wolontariusze własnymi siłami uszyli już 2 tysiące wielorazowych maseczek ochronnych. Całą akcję zorganizował i koordynował radny Tomasz Czechowicz. W akcję włączyła się też gmina Kołobrzeg, poprzez wsparcie finansowe i współpracę Iwony Pańtak z Zarządzania Kryzysowego oraz Klub Równych Szans, także poprzez wsparcie finansowe.

Wójt Włodzimierz Popiołek przesłał wszystkim wolontariuszom oficjalne podziękowanie oraz małe upominki. Osoby, które wzięły udział w akcji szycia maseczek:
- Grażyna Staszewska - Rościęcino
- Agnieszka Sygnarowska - Zieleniewo
- Teresa Seta - Dźwirzyno
- Teresa Janus - Zieleniewo
- Zofia Sobieszek - Bogucino
- Jan Kawałek - Dźwirzyno
- Anna Brynkiewicz - Zieleniewo
- Agnieszka Kus - Nowy Borek
- Monika Madejek z Mieszkankami Karcina - Karcino
- Siostra Katarzyna - Dźwirzyno
- Barbara Czechowicz - Kołobrzeg

Podziękowania należą się też sołtysowi Zieleniewa - Mirosławie Folcie, za pomoc w pozyskaniu wolontariuszek z Zieleniewa, strażakom z gminnych jednostek OSP za rozwożenie maseczek oraz oczywiście radnemu Tomaszowi Czechowiczowi za organizacę całej akcji.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama