Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wolak kołobrzeg

Ze wspaniałą inicjatywą wyszła mieszkanka Karcina, p. Agnieszka Wolak razem z rodziną. W tych ciężkich czasach postanowili skierować do wszystkich prosty przekaz- "Wszystko będzie dobrze". Kolorowa tablica, stworzona przez całą rodzinę, wisi na ich bramie, tak by każdy przejeżdżający mógł ją zobaczyć. Jak powiedziała pani Agnieszka: "Chcieliśmy wnieść trochę koloru, żeby ludzie wiedzieli, że będzie lepiej. Chcieliśmy też podziękować wszystkim służbom za ich pracę w tym trudnym okresie." To symboliczne dzieło jest najlepszym wyrazem nadziei dla nas wszystkich oraz wdzięczności dla wszystkich służb walczących teraz o zdrowie i życie ludzi. My zaś dziękujemy pani Wolak i jej rodzinie za ten przepiękny gest.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama