Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Gmina Kołobrzeg rozpoczęła przygotowania do sezonu 2020. Od 4 maja hotele mogły wznowić działalność i w gminie coraz więcej ośrodków zostaje otwartych na nowo. Jednak nie można zapominać o bezpieczeństwie. - Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem w tym sezonie - mówi wójt Włodzimierz Popiołek. W gminie rozdawano maseczki oraz przyłbice dla mieszkańców, zakupiono ozonatory. Mogą być one wypożyczane celem sterylizacji obiektów turystycznych z GOSTiR-u.

W miarę wprowadzania kolejnych etapów powrotu do normalności przez rząd RP znoszone będą ograniczenia związane z COVID-19. Daje to nadzieję na dobry sezon turystyczny. Bezpieczeństwo naszych gości jest najważniejsze i trzeba o tym pamiętać.   By chronić pracowników obiektów turystycznych gmina Kołobrzeg we współpracy z Politechniką Koszalińską zapewniła pierwszą dostawę przyłbic przypisanych dla działających hoteli, ośrodków oraz pensjonatów na terenie Gminy- kolejne będą sukcesywnie doręczane. Każdy taki obiekt, który posiada aktualny wpis do Ewidencji Gospodarczej i jest częścią projektu „Obiekt z Klimatem” może otrzymać  przyłbice. Zgłoszenia należy przesyłać mailowo, pod adres m.borowski@gmina.kolobrzeg.pl. W mailu prosimy podać nazwę działalności, adres oraz numer NIP, wtedy też będzie można ustalić sposób odbioru przyłbic.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama