Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

popiołek kołobrzeg

Po naszym artykule o decyzji SKO w sprawie decyzji środowiskowej dotyczącej wiaduktu w Budzistowie (przeczytaj), oświadczenie przekazał nam wójt Włodzimierz Popiołek. Nie zgadza się on z naszym stwierdzeniem, że jego postępowanie było motywowane tym, że wiadukt jest najlepszym rozwiązanie dla Budzistowa. "Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Koszalinie rozpoznawało wniosek o wznowienie postępowania w sprawie decyzji środowiskowej dot. budowy drogi krajowej nr 11 złożony przez mieszkańców Miasta Kołobrzeg, a rozstrzygnięcie oparte było wyłącznie na analizie podstaw wznowienia tego postępowania wskazanych we wniosku. Rozwiązania komunikacyjne zawarte w decyzji środowiskowej w całości wynikały z treści wniosku inwestora - Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad/o. Szczecin". W swoim stanowisku wójt podkreśla, że był związany treścią wniosku inwestora. "Stanowisko wójta wyrażone w uchylonym postanowieniu oparte było na interpretacji i poglądach reprezentowanych w orzecznictwie, które jednak nie znalazło uznania w Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Koszalinie" - czytamy w piśmie wójta.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama