Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

policja kołobrzeg

W miniony weekend policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego udali się w rejon ul. Kołobrzeskiej w Grzybowie, gdzie został ujęty przez pokrzywdzonego jeden ze sprawców napadu na mężczyznę. Na miejscu mundurowi szybko określili przebieg wydarzeń. Według oświadczenia 25-letniego mieszkańca Szkocji, miał zostać pobity przez dwóch innych mężczyzn, którzy ukradli mu torbę z ubraniami i kosmetykami. Pokrzywdzony ujął jednego z agresorów. Drugi z mężczyzn został po chwili zatrzymany przez funkcjonariuszy w niedalekiej odległości od miejsca zdarzenia. Obaj to 22-latkowie z Knurowa.

Przestępczy duet usłyszał zarzuty rozboju. Za to przestępstwo, zgodnie z kodeksem karnym grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje Sąd.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama