Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

28 maja 2023    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2023    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wiadukt kołobrzeg

Do Gminy Kołobrzeg wpłynęło pismo wskazujące, że Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uznaje oświadczenie tej jednostki samorządu terytorialnego, że decyzja środowiskowa jest ostateczna i przystępuje do projektowania nowej inwestycji drogowej, związanej z przeprowadzeniem nad drogą 163 - ulica Krzywoustego, wiaduktu, aby ułatwić wyjazd z miejscowości Budzistowo. Swojego zadowolenia z decyzji urzędników nie kryją mieszkańcy Budzistowa, ale w Kołobrzegu ma zapaść decyzja o podjęciu batalii sądowej i przystąpieniu do unieważnienia tej decyzji. Sprawa jest o tyle ciekawa, że jeszcze niedawno GDDKiA miała nie zabierać stanowiska w związku ze sporem mieszkańców. To dlatego prezydent Anna Mieczkowska zaproponowała nowe, wydawało się salomonowe rozwiązane (przeczytaj). Do tematu powrócimy.

wiadukt kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama