Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

popiołek kołobrzeg

Jak mówił dziś wójt Włodzimierz Popiołek, gmina Kołobrzeg zrezygnowała z większości tegorocznych wydarzeń, a to ze względu na stan epidemii. Nie zrezygnowano jednak z imprezy w Budzistowie. Powód? Obawiano się utraty rekonstruktorów, którzy związali się z imprezą, której edycja po raz pierwszy dobyła się rok temu. II Festiwal Średniowieczny odbędzie się w dniach 5-6 września. Będzie sporo atrakcji rekonstrukcyjnych, będzie spotkanie ze słynnym mediewistą prof. Stanisławem Rosikiem, będzie także stanowisko polowe Grupy "Parsęta", która prowadzi w Budzistowie eksploracyjne badania ratunkowe. Organizatorem imprezy jest Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama