menu

Budzistowo ma wreszcie Orlika

W Gminie Kołobrzeg otwarto kolejnego Orlika, dzięki któremu młodzi piłkarze będą mogli szlifować swój talent. Pierwszego gola przepuścił Marek Hok.


Mieszkańcy Budzistowa podobno chcieli dać na mszę, gdy dowiedzieli się, że Rada Gminy wyjęła spod prawa odcinek ziemi tylko 300 metrów od ulicy Krzywoustego, dzięki czemu będą mogli mieć Orlika. Rzekomo cały teren zaklepała sobie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, choć w GDDKiA nikt o tym nic nie słyszał. Jeśli wszystko dalej pójdzie nie pomyśli wójta, to nie powstanie również trzeci etap obwodnicy, na który tak mocno się powoływał. No, chyba że Gmina sypnie na tę inwestycję ze swojego budżetu....

Ale po co wracać do historii. Skupmy się na Orliku, który na szczęście udało się zbudować kosztem niemal 1,5 miliona złotych. Obok tego znajduje się boisko wielofunkcyjne. Pierwszą bramkę strzelił proboszcz Parafii Mariackiej - ksiądz Jerzy Chęciński. Pokonał bramkarza - Marka Hoka.

Fot. mww

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.