Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dźwirzyno plaza skradzione auto

Prawdopodobnie skradziony pojazd został odnaleziony dziś na środku plaży w Dźwirzynie. Jak udało nam się ustalić w pojeździe nie było kluczyków, jak widać na zdjęciach wyrwana została stacyjka, a na dachu widoczne były ślady wgnieceń po skakaniu, ogólnie mówiąc auto jest nieco zdemolowane. Fiat nie posiadał tablic rejestracyjnych. Aby go wydostać z plaży potrzebna była pomoc ratowników BSR, którzy przy pomocy swojego pojazdu doholowali go na zjazd techniczny, skąd holownik mógł go odstawić na policyjny parking. Szczegóły tego ciekawego wielkanocnego cudu wyjaśnia policja. Udało nam się tylko ustalić, że pojazd pochodzi z województwa zachodniopomorskiego, a właściciel pojazdu o jego znalezieniu na plaży został już poinformowany.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama