Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

5 czerwca 2023    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
5 czerwca 2023    
    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pożar grzybowo straż pożarna osp kołobrzeg

Dziś w nocy doszło do pożaru w budynku jednorodzinnym. Sygnał o palącym się dachu strażacy odebrali o 3:20. Natychmiast na miejsce udały się 3 zastępy z kołobrzeskiej jednostki oraz OSP Korzystno i OSP Stary Borek. Po przyjeździe na miejsce strażacy zastali cały dach zajęty ogniem. Po odłączeniu prądu przez pogotowie energetyczne można było bezpiecznie przystąpić do gaszenia pożaru od zewnątrz i od środka. Akcja strażaków zakończyła się ok 7 nad ranem. Spaleniu uległo prawie całe poszycie dachowe budynku. Nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. A powiat w tym czasie zabezpieczał w naszej jednostce zastęp z OSP Charzyno.

foto OSP Stary Borek

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama