Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

drozdowo kołobrzeg

10 zastępów Straży Pożarnej z terenu gminy oraz państwowej straży gasi pożar, który wybuchł na poddaszu budynku mieszkalnego w Drzonowie. Ewakuowano 4 rodziny z budynku. W akcji gaśniczej wykorzystywane są lance gaśnicze.

Na chwilę obecną nie są znane przyczyny pożaru poddasza. Dach budynku jest rozbierany przez strażaków, a kamerą termowizyjną poszukiwane są jeszcze ślady ognia. Straty są duże, budynek nadaje się do kapitalnego remontu. Strażacy z 4 stron starają się uporać z pożarem, na szczęście nie zabraknie wody, doprowadzana jest ona z dwóch hydrantów znajdujących się w miejscowości. Do zdarzenia zadysponowano również policję, pogotowie gazowe oraz pogotowie energetyczne. Ułatwi to strażakom akcję gaśniczą, ponieważ zaraz obok budynku objętego pożarem znajduje się murowana rozdzielnia. Aktualnie w całej miejscowości nie ma prądu. Akcja potrwa do późnych godzin wieczornych.

 reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama