Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

5 czerwca 2023    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
5 czerwca 2023    
    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

16 kwietnia doszło do tragedii. W Drzonowie doszło do pożaru domu. Mieszkańcom, państwu Woźniak, na szczęście nic się nie stało. Jednak ogień strawił ich dorobek życia. W domu mieszkała wielopokoleniowa rodzina, która teraz znalazła się w ciężkiej sytuacji. Piętro domu oraz dach doznały najpoważniejszego uszczerbku od ognia i wymagają kapitalnego remontu. Parter ucierpiał najbardziej od wody użytej podczas gaszenia - został zalany.

O sytuacji państwa Woźniak wspominał Wójt Włodzimierz Popiołek podczas Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Kołobrzeg. Poprosił wszystkich, którzy mają taką możliwość o pomoc. Sam zadeklarował przekazanie kwoty 1000 złotych.

Pieniądze na odbudowę domu można przekazywać na stronie zrzutka.pl. Zorganizowano tam zbiórkę - dostępna jest tutaj.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama