Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

3 czerwca 2023    |    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
3 czerwca 2023    
    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jak czytamy w opisie zrzutki :

Zwracam się do Wszystkich Państwa jako Sołtys m.Grzybowo i Rada Sołecka Grzybowo : "Pomóżmy Jackowi odbudować spalony, wymarzony dom dla rodziny 2+2".

Jacek Wrzesiński urodził się na terenie Gminy Kołobrzeg i mieszkał w m.Drzonowo, jest zawodowym żołnierzem. Po wielu problemach wreszcie uzyskał kredyt na własny, wymarzony Dom jednorodzinny dla swojej rodziny : żony i dwóch synów.

Do dnia 14 kwietnia 2021 roku wszystko szło jak trzeba, a tu nagle telefon w środku nocy "Twój dom płonie!".

I cały świat stanął na głowie. W dniu pożaru miała zostać wypłacona przez bank kolejna transza kredytu, ale nie zostanie wypłacona, bo nie można odebrać etapu, który był wykonany (i na dodatek podczas pożaru został uszkodzony etap wcześniejszy).

Na chwilę obecną Jacek jest bez kredytu i zasobów finansowych, które są potrzebne na odbudowę etapu potrzebnego do odbioru.

Rozmiar szkody jest ogromny (cały dach, poddasze, cała stolarka okienna, ścianki działowe, posadzka, częściowo instalacja elektryczna i wod.kan, kominy, zalane tynki i posadzki).

Wierzymy , że wspólnymi siłami pomożemy odbudować Wymarzony Dom Jacka.

Link do zrzutki : https://zrzutka.pl/y5gwvm

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama