Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

3 czerwca 2023    |    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
3 czerwca 2023    
    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

gmina kołobrzeg konkurs

Film to sztuka, która od początku zachwycała. Dzisiejszy rozwój techniki pozwolił, aby każdy z nas mógł spróbować swoich sił jako twórca.

Dlatego Gmina Kołobrzeg zachęca do udziału w konkursie "Gmina Kołobrzeg - okiem kamery". Zadaniem jest nakręcenie krótkiego (60-180 sekund) filmu promocyjnego o naszej Gminie. Pokażcie nam jak widzicie naszą Gminę - jej piękne plenery, walory turystyczne, to co chcielibyście, aby zobaczyli inni. Zrealizujcie swoją wizję i podzielcie się nią z ludźmi. - czytamy na stronie gminy.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody pieniężne: za zajęcie I miejsca - 1000 zł, II miejsca - 500 zł, III miejsca - 250 zł.

Filmy można zgłaszać do 14 czerwca 2021 r. Informacje o wymaganiach technicznych, jak i gdzie przesyłać filmy oraz inne można znaleźć w Regulaminie konkursu, do pobrania w załączniku. W załączniku znajduje się również karta zgłoszeniowa.

Link do załączników.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama