Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

25 września 2023    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2023    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kolizja mercedes policja ford straż pożarna

To kolejna w dniu dzisiejszym kolizja, doszło do niej w Grzybowie przy skręcie na Stary Borek obok Orlika. 20 - letni kierowca forda postanowił zaraz za przejściem dla pieszych wyprzedzić dwa pojazdy na skrzyżowaniu niestety nie zauważył, że mercedes skręca w lewo. W wyniku uderzenia mercedesa obróciło i uderzył dodatkowo w znak drogowy. Automatyczny system sos w mercedesie wezwał służby na miejsce. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Uszkodzone zostały poważnie oba pojazdy. Na pomoc wezwano pomoc drogową, która aktualnie je usuwa z miejsca zdarzenia. Do tego zdarzenia automatycznie zostały wysłane wszystkie służby ratunkowe, strażacy zabezpieczyli wycieki z pojazdów oraz odłączyli akumulator w fordzie. A ratownicy medyczni nie stwierdzili obrażeń u uczestników zdarzenia. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama