menu

Most w Karcinie - pół miliona dotacji

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Infrastruktury, most na drodze powiatowej w Karcinie zostanie wreszcie wyremontowany. Dotacja to 550 tysięcy złotych.


Most na rzece Łużance powinien być wyremontowany już dawno, jednak na przeszkodzie stał jak zwykle brak pieniędzy. Dofinansowanie z Ministerstwa Infrastruktury ten problem rozwiązuje. Opracowana dokumentacja projektowa zakłada ułożenie nowej konstrukcji w świetle mostu istniejącego. Zaprojektowano most jednoprzęsłowy (jednootworowy) o przekroju owalnym w kształcie spłaszczonej rury. W ramach inwestycji ma również zostać przebudowana droga przed i za mostem.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.