menu

Uratowano bociana w Sarbii

Dzięki postawie strażników Straży Miejskiej oraz strażaków ochotników, młody bocian, który wypadł z gniazda, z powrotem trafił do rodziców.


O wypadnięciu małego bociana z gniazda została poinformowana Straż Miejska. Przybyły na miejsce patrol potwierdził, że młody ptak znajduje się na dole słupa elektrycznego. Na jego szczycie znajduje się gniazdo. O pomoc w powrocie bociana do domu poproszono strażaków. Ochotnicy rozstawili drabinę i oddali malucha rodzicom. Teraz funkcjonariusze liczą na to, że bocian zostanie zaakceptowany i nie wypadnie ponownie z gniazda lub nie zostanie z niego usunięty.

Fot. arch. Straży Miejskiej

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.