Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

10 czerwca 2023    |    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar
10 czerwca 2023    
    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pozar hotel straz pozarna dzwirzyno

O dziwo mocno deszczowa noc, nie spowodowała tym razem lokalnych podtopień. Strażacy do takiego zdarzenia wyjechali w nocy tylko raz. Za to po godzinie drugiej do dyżurnego komendy w Kołobrzegu wpłynęła informacja o palącej się instalacji elektrycznej w jednym z Dźwirzyńskich hoteli. Na miejsce od razu zadysponowano trzy jednostki OSP, Korzystno, Stary Borek oraz Karcino. Z Kołobrzegu wyjechały zastępy z podnośnikiem.Przed przybyciem strażaków czujna obsługa sama w początkowej fazie pożaru gaśnicami znajdującymi się w obiekcie ugasiła pożar. Strażacy dokonali sprawdzenia obiektu i po godzinie 4 zakończono działania. Spaleniu uległa skrzynka elektryczna.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama