Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W zeszłym tygodniu  w Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie odbyło się spotkanie Partnerów projektu „Baltic for All”. Gospodarze z Gminy Kołobrzeg, jak również goście z Litwy i Niemiec podsumowali realizację projektu.

Projekt Baltic For All rozpoczął się w 2018 roku. Liderem była Gmina Kołobrzeg, oprócz tego uczestniczyły w nim niemieckie Barth, litewskie Silute oraz klub UKŻ Błękitni Grzybowo. Celem było opracowanie kursów treningowych żeglarstwa, windsurfingu oraz kitesurfingu dla osób z niepełnosprawnościami. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wszystkich partnerów udało się ten cel osiągnąć. Ten innowacyjny projekt otworzył całkiem nowy świat dla wielkiej grupy osób.  

 Oprócz podsumowania projektu na spotkaniu dyskutowano przede wszystkim o dalszych kierunkach współpracy i potencjalnej kontynuacji działań. Z racji udanej realizacji projektu Baltic For All wszyscy partnerzy zgodzili się, że tak owocna kooperacja powinna dalej trwać.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama