Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

julia antolak szachy kołobrzeg

Julia Antolak wygrała turniej półfinałowy Mistrzostw Polski i uzyskała awans finałów Mistrzostw Polski Kobiet w 2022r.

W dniach 23-30.10.2021 w Jastrzębiej Górze odbyły się Półfinały Mistrzostw Polski oraz Półfinały Mistrzostw Polski Kobiet. Jak już wspominaliśmy w grupie Pań pierwsze miejsce wśród 25 startujących zawodniczek zajęła reprezentantka Solnego. Awans do finałów Mistrzostw Polski Kobiet w 2022r. ( w którym w maju przyszłego roku wystartuje 10 Pań) zapewniało zajęcie dwóch pierwszych miejsc w turnieju półfinałowym. Julia spisała się w tym turnieju znakomicie zdobywając 8 punktów z 9 możliwych do zdobycia. Zawodniczka Solnego odnotowała 7 wygranych oraz dwa remisy. Drugą awansującą do turnieju finałowego zawodniczką z dorobkiem 6.5punktu została Anna Kubicka reprezentująca klub Zagłębie Dąbrowa Górnicza.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama