Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

ops kołobrzeg gmina

W sobotę, w Centrum Sportów Wodnych w Dźwirzynie, odbył się Zjazd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Gminy Kołobrzeg. Głównym tematem zebrania był wybór nowego Zarządu.

Na stanowisko prezesa został wybrany ponownie Krzysztof Lewandowski z OSP Stary Borek, To jego druga kadencja na tym stanowisku. Wiceprezesem został Tomasz Borek z OSP Drzonowo.  Paweł Bartosiak z OSP Korzystno został komendantem. Stanowisko skarbnika zajął Grzegorz Gliwa z OSP Karcino. Na stanowisko sekretarza Zarządu wybrana została Iwona Pańtak.

Przy okazji spotkania wybrano delegację na Zjazd Powiatowy OSP - znajdują się w niej Krzysztof Lewandowski, Bogusław Grygiel oraz Paweł Bartosiak.

Wręczono także medale. Srebrnym Medalem za Zasługi Dla Pożarnictwa odznaczeni zostali Robert Zieliński z OSP Korzystno oraz Krzysztof Azierski z Państwowej Straży Pożarnej Kołobrzeg.

Na zjazd przybyli reprezentanci wszystkich jednostek OSP z Gminy Kołobrzeg. Oprócz nich pojawili się tam przewodniczący Rady Gminy Kołobrzeg Julian Nowicki, radni Krzysztof Filipowicz i Anna Matejak oraz komendant PSP Kołobrzeg st. bryg. Krzysztof Makowski.

Nowo wybrany Zarząd Związku OSP Gminy Kołobrzeg pragnie podziękować Kołu Gospodyń Wiejskich Karcinianki za przygotowanie oprawy wydarzenia.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama