menu

Podpisano umowę na most w Karcinie

Na jesieni ma być gotowy most na drodze powiatowej w Karcinie. Obecnie most jest zniszczony i wymaga prac remontowych. Ich koszt to ponad 750 tysięcy złotych.


Dziś podpisano umowę z wykonawcą inwestycji - spółką APEX – ROBOZIEM ze Stargardu Szczecińskiego. Powiat kołobrzeski na ten cel otrzymał dofinansowanie w wysokości 550 tysięcy złotych. Sam most został wykonany prawdopodobnie jeszcze przed 1945 rokiem. Jest w fatalnym stanie: widoczne są duże przecieki wody oraz duże ubytki betonu z odkryciem skorodowanej stali zbrojeniowej. Izolacja płyty pomostowej jest całkowicie zniszczona, a asfalt to historia.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.