Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Konsultacje społeczne w sprawie ruchu na ul. Nadmorskiej w Grzybowie

W środę na świetlicy wiejskiej w Grzybowie odbyły się konsultacje społeczne dotyczące zmian w ruchu drogowym w obrębie ulicy Nadmorskiej w Grzybowie.

Wójt Włodzimierz Popiołek oraz inżynier Krzysztof Orzechowski przedstawili zebranym mieszkańcom projekty dwóch wariantów, które wpłynęłyby pozytywnie na poprawę bezpieczeństwa wszystkich użytkowników ruchu drogowego w tym obrębie. Te warianty były przedstawione wcześniej także na naszej stronie - TUTAJ. Mieszkańcy mogli także opowiedzieć się za którąś opcją przez Internet. Znaczna większość opowiedziała się za wariantem II, który zakłada m.in. wprowadzenie ruchu jednokierunkowego.

Podczas dyskusji na spotkaniu padło wiele sugestii. W związku z tym Wójt Włodzimierz Popiołek zdecydował, by projektant, inżynier Krzysztof Orzechowski, przygotował jeszcze jeden wariant. Byłaby to zmodyfikowana wersja wariantu drugiego. Projektant ma sprawdzić czy zmiany, które proponowali mieszkańcy są możliwe do zrealizowania. Po sprawdzeniu i ewentualnym przygotowaniu planu ma odbyć się kolejne spotkanie, na którym przedstawiono by ostateczną wersję projektu.  

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama