menu

Ulica Zachodnia oficjalnie otwarta

Przebudowa ulicy Wylotowej w ubiegłym roku zakończyła się de facto w tym roku. Ukończono właśnie przebudowę ulicy Zachodniej i skrót omijający Radzikowo.


Projekt rozbudowy ulicy Wylotowej i Zachodniej - etap III - właśnie dobiegł końca. Najbardziej cieszyć mogą się kierowcy, którzy mogą poruszać się bez problemów zachodnim skrótem pomiędzy miastem i gminą. W ubiegłym roku otwarto ulicę Wylotową, ale pozostał niedosyt - dziurawa ulica Zachodnia. To już przeszłość - swojego zadowolenia nie ukrywał wójt Gminy Kołobrzeg - Tadeusz Kowalski. Całość inwestycji, wraz z wkładem powiatu kołobrzeskiego, miasta Kołobrzeg i gminy - to 1,5 miliona złotych.

Fot. MWW

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.